Intresserad? 
Gör en beställning!

Vi erbjuder egen webbsajt som du själv lätt uppdaterar, e-post, bokföringsprogram med mera.

Vi fixar utseende på din webbsajt och hjälper med grafik och bokar domänadress.

Från  12,50€ / månad

Välj

  +  

Många skärmar

Bordsdator, bärbar, platta eller telefon. Vi anpassar och skräddarsyr din sajt så att den funkar.

Kolla www.moln.fi!

 

Digistoff

5000 personer använder redan våra webbverktyg.

Såhär funkar det!

 

Infrastruktur

Vi är med på mycket som görs på finlandsvenska på webben.

Lär känna våra kunder!

 

Bygg med oss

Våra webbexperter planerar, designar och bygger.

Boka tid hos oss!

 

Support

Frågor om våra produkter?

Vår kundsupport hjälper dig,
vardagar klockan 10-15.

support@webbhuset.fi

+358 45 8950 950

Ant Simons
VD
ant@webbhuset.fi
+358 50 330 0819

Robin Österholm
Projekt
robin@webbhuset.fi
+358 40 838 5992

Niklas Ojala
Teknik
niklas@webbhuset.fi
+358 400 656 657

Jean Nygård
Teknik & grafik
jean@webbhuset.fi

Kim Wistbacka
Teknik
kim@webbhuset.fi

Rasmus Wikman
Grafik
rasmus@webbhuset.fi

Erik Berglund
e-skolan
erik@e-skolan.fi
+358 9 886 114 64

 

Nyheter & driftsmeddelanden

DIGISTOFF UPPDATERING IDAG

På onsdag den 19.8 fr.o.m. kl 21:00 görs en större uppdatering på Digistoff. Uppdateringen kan innebära små visuella förändringar på er webbsajt. Det uppstår flera serviceavbrott på webbsajterna mellan 21:00 - 00:00
Publicerad 17.08.2015 kl. 10:38

Fortsatta störningar i nätverket. [LÖST]

Under morgonen (ca 8:45-9:15) har det återigen uppenbarats störningar i vår leverantörs nätverk.
Publicerad 12.08.2015 kl. 09:25

Nätverksproblem hos vår leverantör. [LÖST]

Om din tjänst tillfälligt inte fungerade så berodde det på en överbelastningsattack hos vår leverantör mellan 12:55-13:05.
Publicerad 11.08.2015 kl. 13:06