Intresserad? 
Gör en beställning!

Vi erbjuder egen webbsajt som du själv lätt uppdaterar, e-post, bokföringsprogram med mera.

Vi fixar utseende på din webbsajt och hjälper med grafik och bokar domänadress.

Från  12,50€ / månad

Välj

 

 

Digistoff

5000 personer använder redan våra webbverktyg.

Såhär funkar det!

 

Infrastruktur

Vi är med på mycket som görs på finlandsvenska på webben.

Lär känna våra kunder!

 

Bygg med oss

Våra webbexperter planerar, designar och bygger.

Boka tid hos oss!

 

Support

Frågor om våra produkter?

Vår kundsupport hjälper dig,
vardagar klockan 10-15.

support@webbhuset.fi

+358 45 8950 950

Ant Simons
VD
ant@webbhuset.fi
+358 50 330 0819

Robin Österholm
Projekt
robin@webbhuset.fi
+358 40 838 5992

Niklas Ojala
Teknik
niklas@webbhuset.fi
+358 400 656 657

Jean Nygård
Teknik & grafik
jean@webbhuset.fi

Kim Wistbacka
Teknik
kim@webbhuset.fi

Rasmus Wikman
Grafik
rasmus@webbhuset.fi

Erik Berglund
e-skolan
erik@e-skolan.fi
+358 9 886 114 64

 

Nyheter & driftsmeddelanden

Kommunikationsverket skickar felaktiga felmeddelanden

Flera ägare till .fi-domänamn får felmeddelanden i onödan
Publicerad 25.01.2016 kl. 12:11

Koddagen 31.10

20 ivriga barn lärde sig koda
Publicerad 02.11.2015 kl. 09:31

Ny inloggning Fortnox Bokföring

Senaste version av Fortnox Bokföring frågar efter nya uppgifter när du loggar in. Läs mera.
Publicerad 19.10.2015 kl. 14:20